Propolispastilles met honing en eucalyptus - Propolia
Propolispastilles met honing en eucalyptus
De propolispastilles met honing en eucalyptus zijn zacht en hebben een aangename eucalyptus geur. Prettig voor je keel en om je adem te verfrissen. Ze worden gebruikt door zangers, rokers en sprekers. Probeer ook de propolis mondspray.
Belangrijkste kenmerken
- Verfrissend en verzachtend
- 45 gram / ca 40 pastilles
- Voor volwassenen en kinderen vanaf 3 jaar
Gebruiksvoorschrift
5 tot 6 stuks per dag, de aangeven dosis niet overschrijden.
Propolis voedingssupplement
Een voedingssuplement is geen vervanging van gevariëerde en evenwichtige voeding of een gezonde levenswijze. Lees hier meer over propolis.
Aanbevelingen
Niet aan te raden voor personen die allergisch zijn voor producten van bijen, zwangere vrouwen, vrouwen die borstvoeding geven en kinderen jonger dan 3 jaar; en voor mensen die een behandeling tegen epilepsie ondergaan of met een voorgeschiedenis van convulsies.
Ingrediënten
Arabische gom, rietsuiker, honing 17%, propolisextract, etherische olie van eucalyptus, natuurlijke munt en mentholaroma. Glansmiddel: plantaardige olie van carnaubawas. Kan sporen vertonen van ei, schaalvruchten en tarwe.
Inhoud verpakking: 45 gram (ca. 40 pastilles)
100% natuurlijk
